ברית מילה – איך בוחרים קייטרינג לאירוע

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

אירוע ברית מילה, הוא אירוע יוצא דופן ושונה מאירועים אחרים הנחגגים באופן פרטי. הוא יוצא דופן בכך, שיש צורך לארגן אותו במהירות יחסית, וכן התנאים בו הוא נערך הם שונים מתנאים של אירועים אחרים.

אם חתונות או אפילו בר מצוות, נהוג לחגוג בערב עד השעות הקטנות של הלילה, אזי שברית מילה נהוג לחגוג בצהריים או אחר הצהריים, על מנת שהתינוק הטרי והוריו המותשים יוכלו לחזור הביתה ולישון בצורה סדירה.

הבדל נוסף בין ברית מילה לאירועים אחרים, הוא גודל האירוע. שוב, להבדיל מחתונות ואירועים משפחתיים אחרים, אזי שברית מילה הוא בדרך כלל אירוע מצומצם. לא נהוג להזמין את כל בני המשפחה ולא נהוג להזמין אליו את כל החברים והמכרים. לרוב, זוגות בוחרים להזמין את האנשים הקרובים אליהם ביותר, לעיתים האירוע נערך בחיק המשפחה בלבד. באופן טבעי זה משפיע על הדרך בה צריך לארגן את האירוע. למשל, בכל מה שקשור לשירותי קייטרינג.

במרכזו של אירוע ברית מילה, כמו במרכזם של אירועים אחרים, עומדים שני דברים. הטקס שמלווה את האירוע ולכבודו עורכים אותו והאוכל המוגש בו למוזמנים. התפריט ואיכות המנות שיוגשו לאורחים, ישפיעו על האופן בו המוזמנים יראו ויזכרו את האירוע. לכן, יש חשיבות לשאלה איזה קייטרינג מזמינים ובאיזה אופן עושים את זה.

אילו אופציות עומדות בפני בני הזוג

באופן טבעי, כשניגשים להזמין שירות קייטרינג עבור ברית מילה, צריך לדעת תחילה איזה סגנון אירוע רוצים לערוך, כמה מוזמנים אמורים להגיע אליו, באיזה חלק מהיום האירוע ייערך והיכן. יש הבדל בין אירוע שנערך בבוקר לצהריים, כפי שיש הבדל בין אירוע שנערך עם קבוצה גדולה של מוזמנים לבין אירוע הכולל קבוצה קטנה ומצומצמת.

האופציות שעומדות בפני בני הזוג הן:

הזמנת שירות קייטרינג רגיל, על כל המשתמע מכך. קרי שירות הכולל מלצרים, תפריט המורכב ממספר מנות ועוד. בדרך כלל שירות כזה יתאים לאירועי ברית מילה עם הרבה אורחים, באולם או גן אירועים.

אופציה אחרת היא הזמנת אוכל מוכן. שירות זה יכול להתאים ספציפית לברית מילה הנערכת ביום שבת, אז חברות קייטרינג אינן עובדות. אך השירות יכול להתאים גם למקרים בהם רוצים לערוך אירוע בבית ולא מעוניינים להזמין את צוות החברה לספק שירות. אז אפשר שהיא תספק רק אוכל ולא יותר מכך.

אופציה דומה הוא שירות מגשי אירוח. מדובר על אוכל יותר קליל, כריכים, קישים, סלטים, פירות, קינוחים. דברים פשוטים שיכולים להתאים לאירוע מצומצם עם כמות קטנה של אורחים. הרבה פעמים בני זוג המבקשים לערוך אירוע, מעדיפים להזמין מגשי אירוח, גם בגלל שזה זול ופשוט וגם בגלל שזה הרבה יותר נוח, בפרט כשמדובר על אירועים קטנים שנערכים בבית ולא דורשים הרבה השקעה ומאמץ.

אירוע

אירוע

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר

הקייטרינג

אנו מתמחים בלספק את שירותי הקייטרינג הטובים ביותר לכל אירוע ולכל צורך. אנחנו כאן לספק לכם את השירות הטוב ביותר, חוויה קולינרית בלתי נשכחת ומגוון רחב של מנות טעימות ואיכותיות שישדרגו כל אירוע.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו איתנו קשר